Pro první tři umístěné taneční skupiny v každé věkové kategorii a soutěžní disciplíně máme krásné medaile a diplomy + odměny a ceny od sponzorů a partnerů CZECH DANCE TOUR 2017.

Kellogg´s

 • Ceny v celkové hodnotě 210.000 CZK v rámci celého turné.
 • Pro vítěze cereálie Kellogg´s. Cereálie Kellogg´s slaví už 119 let, kdy byly poprvé patentovány kukuřičné lupínky bratry Kelloggovými. Kellogg´s jako první společnost z potravinářského průmyslu najala dietologa (již v roce 1923) a také jako první firma na světě začala uvádět informace o složení svých výrobků a to přímo na obalech. Také americká posádka kosmické lodi Apollo 11 v čele s astronautem Nielem Armstrongem, který 20. července jako první člověk na světě vstoupil na Měsíc měla na své misi v roce 1969 kukuřičné lupínky Kellogg’s. V Česku jsou nejoblíbenější cereálie na světě k dostání ve většině potravinových řetězců (Tesco, Globus, Makro). V nabídce najdete jak nejznámější Kellogg´s Corn Flakes, tak také rýžové burisony s pořádnou porcí čokolády Coco Pops nebo kukuřičné lupínky s maskotem tygrem Tonym Frosties. Aktuálně jsou velmi populární edice tématicky zaměřené na Star Wars, Frozen a Hledá se Dory.

  Hard Rock Cafe Praha

 • Ceny v celkové hodnotě 40.000 CZK pro vítězné skupiny a jejich lídry.
 • Speciální cena Hard Rock Cafe za nejameričtější styl na české taneční scéně:
  Vítězná skupina si užije focení včetně stylového občerstvení v prostorách Hard Rock Cafe Praha, kde jsou tzv. memorabilia hvězd světového showbiznysu například od Madonny, Gwen Stefani, Depeche Mode a mnoho dalších.

  Cena pro lídry vítězných skupin velkého finále CZECH DANCE TOUR v Praze v podobě trička z limitované edice Signature Series, které Hard Rock Cafe připravilo společně s držitelem Grammy a hvězdou latino popu a R’n’B’ Pitbullem, známým též pod pseudonymem Mr.305 nebo Mr.Worldwide, nebo speciální trička Hard Rock Cafe.

  Vouchery na dárek k nákupu v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha pro účastníky velkého finále CZECH DANCE TOUR 2017 v Praze.

  Fotozamoment

 • Fotografie v celkové hodnotě 40.000 CZK z celého turné.
 • Fotografie průřezově z každého soutěžního dne, Vám budou k dispozici na našich kanálech FB a INSTAGRAM. Fotozamoment je česká firma, která fotografuje a okamžitě tiskne fotografie přímo na místě. Nejširší a nejucelenější nabídka fotografických služeb na trhu, nejlepší dostupná technika, vlastní software a originální workflow jí umožňuje ročně zaznamenat desítky akcí v dokonalé kvalitě.

  Talentida.com

 • Ceny v celkové hodnotě 70.000 CZK pro skupiny na 1. 2. a 3. místě velkého finále CZECH DANCE TOUR 2017.
 • Zlatý voucher v hodnotě 1450,- Kč na registraci do světa talentů Talentida.com pro každou vítěznou skupinu

  Modrý voucher v hodnotě 380,- Kč na registraci do světa talentů Talentida.com pro každou skupinu na stříbrném a bronzovém místě.

  Tiscali

  Vše podstatné o CZECH DANCE TOUR se dozvíte i na webových stránkách tiscali.cz ve zpravodajství, ale také v rubrice osobnosti. A těch není okolo CZECH DANCE TOUR zrovna málo, bude o čem psát. Tiscali Media měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů právě prostřednictvím webu. Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Pro uživatele má také emailovou službu Tiscali E-mail nebo nebo srovnávač energií Srovnám.cz a uložiště pro posílání velkých dat uschovna.cz. Více na tiscali.cztiscalimedia.cz

  Translate »