CDT | Naši partneři

ÓČKO

TV ÓČKO – první česká hudební televize hraje domácí i zahraniční muziku, nejnovější songy i klasické hitovky už od roku 2002. Ve vysílání diváci najdou kromě hudby i hvězdy ze světa lifestylu, youtubu, sportu a dalších oblastí. Hlavní diváckou skupinu tvoří mladí lidé, a to ve věku do 35 let. Kromě klasického kanálu ÓČKO můžete sledovat i ÓČKO STAR se zaměřením na tradiční hity od 80. let po současnost, hip-hopový kanál ÓČKO BLACK a urban music na kanálu ÓČKO EXPRESS. TV ÓČKO lze naladit i v aplikaci na mobilních zařízeních a sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Ve vysílání najdeš i letos aktuality z Czech Dance Tour. A to je teprve začátek – letos se ÓČKO podílí na speciální ceně pro nejlepší hudební mix na Czech Dance Tour. Vítěze pošleme do Mixxéru – samozřejmě toho televizního.

www.ocko.tv


Reportáž TV ÓČKO z finále soutěže CZECH DANCE TOUR

SPORT 5

SPORT 5 je Jediná česká sportovní televize, která je pro vás v pozemním vysílání zdarma. Měsíčně ji sleduje téměř 1 000 000 diváků. Naladíte si s ní široké spektrum sportovních odvětví a během jara také pořady a zpravodajství z Czech Dance Tour. A to není zdaleka všechno, SPORT 5 uděluje cenu za 5 tanečních “P”, a skupinu, která ji získá, pozve do svého vysílání.

www.sport5.cz

Tiscali

Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., tradičního provozovatele internetových médií a služeb, která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnávám.cz

www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/

Zviřata na CZECH DANCE TOUR

Jak to žije na CZECH DANCE TOUR

CZECH DANCE TOUR Roztančí Česko

Taneční magazín

Odborný, profesionální a atraktivní web o dění na taneční, hudební i divadelní scéně. Dlouhodobě přináší příběhy a informace z umělecké sféry ve čtivé formě a s autentickými fotografiemi a dalšími vizuály.

www.tanecnimagazin.cz

Taneční magazín – článek Czech Dance Tour 2019

FOTO CVAK

FOTO CVAK zajišťuje jako výhradní partner focení celé Czech Dance Tour. Foto si můžete zakoupit přímo na místě soutěže – jednoduše si je vyberete na tabletech, uložíte do elektronického košíku a necháte si je vytisknout.

www.fotocvak.cz

Hard Rock Cafe Praha

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.

www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha
www.instagram.com/hrcprague

KiK

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH spočívá ve skvělém poměru dostupné ceny a výborné kvality výrobků pro celou rodinu. Během pohodlného nákupu v KiK nakoupíte oblečení pro celou rodinu, ženy, muže i děti, a také XXL módu. Velmi oblíbeným sortimentem je vybavení pro domácnost i zahradu, dětské hračky a drobnosti pro kreativní tvorbu, stejně tak dekorace pro krásné bydlení. V České republice můžete sympaticky, levně a dobře nakupovat ve více než 200 obchodech s logem KiK a každý den tu najít nové nápady na dárky. Každá z prodejem dostává každý týden nové zboží. Váš KiK je možná blíž, než jste mysleli.

www.kik.cz
www.facebook.com/kik.cz
www.instagram.com/kik.cz

RS ČESKÝ RÁJ

Středisko pro sportovce najdete v srdci Českého Ráje. Jeho výhodou je, že bylo rekonstruováno s ohledem na potřeby tanečníků, využít tu mohou sály se zrcadlem, tělocvičny, ale také letní venkovní bazén. Kapacita zařízení je 500 lůžek, sociální zázemí je kvalitní. Soustředění tu můžete spojit s outdoorovými sporty, kondičním během či cvičením na čerstvém vzduchu. V roce 2019 proběhl v RS Český ráj víkendový Czech Dance Weekend na který přijelo přes 80 účastníků.

www.rsceskyraj.cz
www.rseden.cz

Pringles

Křupavé slané snacky, které zaujmou nejen svou chutí ale i originálním balením, díky kterému se k vám dostávají lupínky neporušené, jeden jako druhý, vždy máte záruku perfektního tvaru. Každý rok přináší společnost Orbico s.r.o. do Čech a na Slovensko spoustu nových příchutí. V nabídce naleznete kolem 20 různých druhů.

www.pringles.com
www.facebook.com/PringlesCEE
www.instagram.com/pringles

Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.scholl.cz

BOMBUS ENERGY A MILIÓN TYČINEK

Česká značka Bombus spustila v dubnu samplingový projekt „Milión tyčinek“, aby skrze své oblíbené tyčinky dodala energii co největšímu počtu českých kulturních a sportovních akcí a jejich účastníkům. Příval zdravé energie BOMBUS dopřeje i tanečníků a divákům Czech Dance League. BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky plné skvělé chuti a těch nejlepších ingrediencí. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány i celiaky.

https://bombusenergy.cz
www.instagram.com/bombusenergy

Veet

Přípravky značky Veet boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.veet.cz
www.instagram.com/veet_cr

Vanish

Odborník na odstraňování skvrn Vanish vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.vanishinfo.cz
www.instagram.com/vanish_czsk

DETTOL

CHRÁNÍME TO, CO MILUJEME, vkazuje hlavní heslo značky DETTOL. Příběh značky a jeho produktů opravdu začíná vrozeným instinktem chránitto, co je nám blízké a milé. Výrobky Dettol byly nejprve využívány v nemocncích, brzy si našly místo i v domácnostech. Jak Dettol rostl a plnil svůj příslib ochrany, stal se více a více oblíbeným pro miliony lidí ve více než 124 zemích světa. Dnes jsme přední světovou značkou hygieny pro osobní hygienu a pro desinfekci domácností, které důvěřují miliony lidí.

Angel Lips

Pro krásné třpytivé rty, jejichž tváří je Miss České republiky – Eliška Bučková, tu jsou Angel lips. Speciální přípravek pro líčení využívá základní bázi v kombinaci s drobnými třpytkami, které na rtech drží 8 hodin. Barvy nevytváří otisky ani se nesmažou, třpytky vaše rty nepoškrábou, ani se nemusíte se bát, když při aplikaci nějaké omylem slíznete. Angel lips jsou neslíbatelné a voděodolné.

www.diangelocosmetics.com/angel-lips
www.instagram.com/di.angelo.cosmetics

Poměnka Naturalis

Specializovaná e-shop, který vyznává motto: “Vraťte se s námi k přírodě!” Nabízí široký sortiment přírodních výrobků, přírodní kosmetiku, EKO drogerii, superpotraviny, homeopatické přípravky, ručně vyráběné hračky, knihy, přírodní šperky, dekorace vyrobené ručně z přírodních materiálů. Dále také pořádá tematické workshopy, kurzy a mnohé další.

www.pomnenka-naturalis.cz

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek

ČMAPM je dobrovolná asociace založená na solidaritě žen podnikatelek a jejich ochotě pomoci ostatním ženám podnikatelkám a manažerkám uplatnit se v profesním životě, naučit se jej skloubit nejen s rodinným životem, ale i se svým osobním rozvojem. Od založení v roce 1995 je asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

www.cmapm.cz
www.instagram.com/asociace_cmapm
www.facebook.com/Podnikatelky.eu

Tyto její členky podporují Czech Dance Tour 2022:

PROTECO

Pěva Holancová majitelka PROTECO
Česká republika

www.proteco-naradi.cz
www.youtube.com/ProtecoNaradi
www.facebook.com/proteco.naradi

JK – Jitka Kudláčková

Výroba a prodej šperků, hodinek a doplňků
Praha

www.jk.cz
www.facebook.com/JKJitkaKudlackova

The Emblem Hotel Prague*****

Helena Valtrová
Praha

www.emblemprague.com
www.facebook.com/EmblemPrague
www.instagram.com/the_emblem_hotel

Femma s.r.o.

Hana Říčková
Akreditované mamografické pracoviště
Brno

www.femma.cz

Ivana Rosová

Módní návrhářka
Praha

www.ivanarosova.com
www.facebook.com/ivanarosovafashiongroup
www.instagram.com/ivanarosova_official

FEDORKA

Ivana Fedorka
Kosmetický salón Fedorka Praha

www.fedorka.cz


Bliss – Hrajeme si s jógou

Desková hra, jóga, a k tomu chytrý průvodce jménem Bliss – to je návod, jak se při cvičení jógy bavit s celou rodinou. Bliss je zábava, naučíte vás lépe pochopit jógové cviky, objevíte různé způsoby dýchání i meditování, a zjistíte, jak jste na tom s rovnováhou. Bliss jde na to všechno s důvtipem a hravě, aby si zacvičili malé děti, jejich starší sourozenci i dědeček s babičkou. S Blissem se trochu protáhnete, trochu si zasoutěžíte a rozhodně se všichni zasmějete.

www.lamusa.cz/blissova-joga
www.jiskracz.cz/hry/bliss-hrajeme-si-s-jogou/
www.instagram.com/blissova_joga/

Nu pretty by misha

Patentované zařízení Lumispa vám nabízí nejmodernější systém denní péče o pleť, kdy za pouhé 2 minuty z pleti dokonale odstraníte make up a veškeré nečistoty a současně podpoříte tvorbu kolagenu, pleť vyhladíte, zmenšíte póry a dodáte pleti jemnost, hebkost, rozzářenost a zdravý vzhled. Součástí sady je čistící gel AgeLOc s klinicky prověřenými antiagingovými složkami podle typu pleti pro normální, suchou, mastnou, aknózní a citlivou pleť. Lumispa bylo časopisem Vogue vyhlášené jako Beauty STAR 2018.

www.instagram.com/nu_pretty_by_misha
www.facebook.com/nu.pretty.by.misha

TalenTest

Poznej sílu svých talentů díky aplikaci TalenTest. Je první svého druhu a vychází z teorie mnohočetných inteligencí Howarda Gardnera a dotazníku PhDr. Antonína Mezery Intel8. Test je určený žákům a studentům základních a středních škol od 13 do 18 let, aby mohli lépe zjistit, jak silné jsou jejich konkrétní talenty a jaký studijní obor či profesi by si měli zvolit, aby své nadání mohli beze zbytku rozvinout, využít a uplatnit.

www.talentest.cz

Candy Cotton Factory

Cukrovou vatu nebo popcorn si vysoutěží během vybraných regionálních a mistrovských kol hned několik skupin.

Cross Cafe Havířov

Cross Cafe je česká síť kaváren s přátelskou atmosférou, nabídkou prémiové kávy, dortů vlastní výroby, polévek, sendvičů i salátů, které připravujeme přímo na kavárně.

www.crosscafe.cz

KAFEBOUDA

KAFEBOUDA je pojízdná kavárna, která s láskou objíždí akce po celé České republice a zavítá i na Czech Dance Tour. Přijďte a ochutnejte výbornou kávu. Ta prý musí být horká jako peklo, černá jako Ďábel a sladká jako láska.

Foto Tady a Teď

Česká společnost poskytující široký servis v oblasti fotografování sportovních eventů. Servis progresivní fotospolečnosti zahrnuje dále focení na objednání na svatbách, rodinné fotografování a novinku tzv. miňonkové focení. Termíny miňonkového focení nejdete na webu společnosti.

www.fototadyated.cz