CDT | Naši partneři

ÓČKO

Reportáže z každého regionálního a zemského kola Czech Dance TOur 2023 v premiéře i repríze
Velké aftermovie z Mistrovství ČR 2023
Návštěvy tanečních skupin, které se účastníci Best Dance Crew, v živém vysílání
HUdební miniplylisty našich tanečníků pro tanečníky

TV ÓČKO – první česká hudební televize hraje domácí i zahraniční muziku, nejnovější songy i klasické hitovky už od roku 2002. Ve vysílání diváci najdou kromě hudby i hvězdy ze světa lifestylu, YouTubu, sportu a dalších oblastí. Hlavní diváckou skupinu tvoří mladí lidé, a to ve věku do 35 let. Kromě klasického kanálu ÓČKO můžete sledovat i ÓČKO STAR se zaměřením na tradiční hity od 80. let po současnost, hip-hopový kanál ÓČKO BLACK a urban music na kanálu ÓČKO EXPRESS. TV ÓČKO lze naladit i v aplikaci na mobilních zařízeních a sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Ve vysílání najdeš i letos aktuality z Czech Dance Tour. A to je teprve začátek – letos se ÓČKO podílí na speciální ceně o Best Dance Crew 2023. Vítěze pošleme do Mixxéru – samozřejmě toho televizního.

www.ocko.tv
https://www.instagram.com/ockotv/


Reportáž TV ÓČKO z finále soutěže CZECH DANCE TOUR


SPORT 5

Reportáže z každého regionálního a zemského kola Czech Dance Tour 2023 v premiéře a několika reprízách
Reprízy – to nejlepší z Czech Dance Tour 2022

SPORT 5 je Jediná česká sportovní televize, která je pro vás v pozemním vysílání zdarma. Měsíčně ji sleduje téměř 1 000 000 diváků. Naladíte si s ní široké spektrum sportovních odvětví a během jara také pořady a zpravodajství z Czech Dance Tour. A to není zdaleka všechno, SPORT 5 uděluje cenu za 5 tanečních “P”, a skupinu, která ji získá, pozve do svého vysílání.

www.sport5.cz
www.instagram.com/sport5tv/


Tiscali

Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., tradičního provozovatele internetových médií a služeb, která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnávám.cz

www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/

Zviřata na CZECH DANCE TOUR

Jak to žije na CZECH DANCE TOUR

CZECH DANCE TOUR Roztančí Česko


Taneční magazín

Odborný, profesionální a atraktivní web o dění na taneční, hudební i divadelní scéně. Dlouhodobě přináší příběhy a informace z umělecké sféry ve čtivé formě a s autentickými fotografiemi a dalšími vizuály.

www.tanecnimagazin.cz
www.czechdancetour.cz/ceny-2023/

Taneční magazín – článek Czech Dance Tour 2019


FOTO CVAK

FOTO CVAK zajišťuje jako výhradní partner focení celé Czech Dance Tour. Foto si můžete zakoupit přímo na místě soutěže – jednoduše si je vyberete na tabletech, uložíte do elektronického košíku a necháte si je vytisknout.

www.fotocvak.cz


Hard Rock Cafe Praha

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.

www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha
www.instagram.com/hrcprague


KiK

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH spočívá ve skvělém poměru dostupné ceny a výborné kvality výrobků pro celou rodinu. Během pohodlného nákupu v KiK nakoupíte oblečení pro celou rodinu, ženy, muže i děti, a také XXL módu. Velmi oblíbeným sortimentem je vybavení pro domácnost i zahradu, dětské hračky a drobnosti pro kreativní tvorbu, stejně tak dekorace pro krásné bydlení. V České republice můžete sympaticky, levně a dobře nakupovat ve více než 200 obchodech s logem KiK a každý den tu najít nové nápady na dárky. Každá z prodejem dostává každý týden nové zboží. Váš KiK je možná blíž, než jste mysleli.

www.kik.cz
www.facebook.com/kik.cz
www.instagram.com/kik.cz


Biooo

To, co hledáme, je čistota, opravdovost a kvalita. Věci, které jsou ryzí a netváří se jako něco, čím nejsou. Věci, které mají duši. Největší přínos přírodních produktů vidíme v tom, že nás navrací k tomu, co je opravdu důležité – k životu, který je v harmonii s celou planetou Zemí, k životu, který je přirozený a zdravý. Věříme , že takový postoj není jen alternativou pro pár nadšenců. Každý člověk si zaslouží pro sebe to nejlepší a pro každého to znamená něco trochu jiného. A jen příroda nám dokáže poskytnout tolik možností, kolik je našich individuálních přání.

V přírodních produktech vidíme možnost vrátit se k podstatě věcí. V době, kdy jsme obklopeni náhražkami, jsou to právě přírodní produkty, které připomínají, že je stále ještě možné dělat věci opravdově a poctivě. A nejen možné, ale hlavně lepší. Vše pochází primárně z přírody a zase se do ní navrací. Příroda a život je jedno a totéž. Proto to nejlepší pro náš život je právě to, co je nejblíž přírodě.

www.biooo.cz
www.instagram.com/biooocz


NOTINO

My v Notinu věříme, že krása má být dostupná pro každého. Protože krása dokáže dodávat sebevědomí a měnit. Když se lidé cítí krásní, snadněji dosahují svých cílů. A na oplátku dělají svět kolem sebe krásnější.

Naše cesta začala v roce 2004 v České republice. Už tehdy bylo naším hlavním cílem dělat Evropu krásnější. Všech 20 milionů spokojených zákazníků je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem. Zároveň je to však i velký závazek. Závazek neustále se zlepšovat, vybírat pro vás ty nejkvalitnější produkty a doručovat je co nejrychleji, být neustále na příjmu a dělat z nákupu zážitek. Závazek pokračovat společně v cestě dělat krásu dostupnější. Při každé příležitosti. Kdekoliv na světě.

www.notino.cz
www.instagram.com/notino_cz


Niceboy

Produkty značky Niceboy® byly na evropském trhu poprvé uvedeny v roce 2016. Za tu dobu se značka úspěšně etablovaval na zahraničním i tuzemském trhu. V současné době se produkty značky Niceboy® prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leadrem na trhu. Portfolio produktů Niceboy® má v oblasti spotřební elektroniky široký záběr. Nabízí akční kamery, autokamery, oblíbené typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a přislušenství. Nejnovější Niceboy® vstoupil na trh s ucelenou řadou gamingového vybavení, která se ihned po uvedení stala bestsellerem.

https://niceboy.eu/
www.instagram.com/niceboy.cz


Sakypaky

První SAKYPAKY jsme vyrobili v roce 2002 pro dceru naší paní majitelky. V té době ještě sedací vaky nebyly vůbec rozšířené, a proto jsme si ho tenkrát vyrobili sami. A asi se nám to povedlo dost dobře, protože se to nějak rozkřiklo a do pár měsíců jsme nevěděli, kam dřív skočit 🙂 Zatím pracujeme ve čtyřech, ale zakázek přibývá, takže nás asi bude časem víc. Vymýšlíme, šijeme, balíme, posíláme… no je toho spousta. Máme vlastní ateliér, v němž vyrábíme menší série vaků. Pokud máme vetší zakázku, pracujeme v kooperaci s většími šicími dílnami v České republice. Výrobky SAKYPAKY jsou kompletně Made in Czech Republic.

www.sakypaky.cz
www.instagram.com/sakypaky


Fatra, a. s.

Fatra, a. s. patří mezi významné světové zpracovatele plastů a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu. V roce 2015 Fatra oslavila významné jubileum a to 80 let od založení společnosti koncernem Baťa.

Možná i vy máte doma podlahové krytiny z jejích výroben a možná také znáte pověstné plastové nafukovací retro hračky, které designérka Libuše Niklová navrhovala v 60. – 70. letech a které Fatra vyrábí. Jméno Libuše Niklové je nesmazatelně spjato s Fatrou Napajedla, Československem a světovým designem. Během svého života vytvořila přes 230 originálních hraček, které se vyráběly v mnoha barevných variantách, například gumové figurky, zvířátka s harmonikovým trupem či nafukovací hračky. Její práce je zastoupena ve sbírkách muzeí po celém světě, například v Muzeu dekorativních umění v Paříži nebo Muzeu moderního umění v New Yorku.

www.fatra.cz
www.instagram.com/fatracr


Bagmaster

Společnost a značku Bagmaster založil PaedDr. Emil Blažek v roce 2002 v České republice s cílem vyrábět kvalitní školní aktovky a batohy nejen pro české děti. Hned od počátku byla hlavní myšlenka „zdravý růst dětí“. Bagmaster proto vyvinul anatomický zádový systém, který kopíruje dětskou páteř a pomáhá tento prostor odvětrávat, čímž také zvyšuje celkový komfort z nošení. Bagmaster má batohy nejen pro prvňáčky, ale i pro studenty a všechny dospělé vyznavače městské kultury.

Hlavním maskotem společnosti je beruška. Beruška je lidové označení pro brouka z čeledi slunéčkovití, kteří jsou rozšíření po celém světě a je jich popsáno více než 5000 druhů. Jejich velikost je od 1 do 10 mm a jsou převážně oranžoví, žlutí nebo jasně červené barvy s malými skvrnami černé barvy na krovkách, s černými tykadly, hlavou a nohama. Všeobecně jsou slunéčkovití považovaní za užitečné, protože se živí mšicemi a jiným hmyzem škodícím na polích, v zahradách, sklenících a podobných místech. Někteří lidé je považují za nositele štěstí, když jim slunéčka přistanou na těle.

www.bagmaster.cz
www.instagram.com/bagmaster_cz


RS ČESKÝ RÁJ

Středisko pro sportovce najdete v srdci Českého Ráje. Jeho výhodou je, že bylo rekonstruováno s ohledem na potřeby tanečníků, využít tu mohou sály se zrcadlem, tělocvičny, ale také letní venkovní bazén. Kapacita zařízení je 500 lůžek, sociální zázemí je kvalitní. Soustředění tu můžete spojit s outdoorovými sporty, kondičním během či cvičením na čerstvém vzduchu. V roce 2019 proběhl v RS Český ráj víkendový Czech Dance Weekend na který přijelo přes 80 účastníků.

www.rsceskyraj.cz
www.rseden.cz


BOMBUS ENERGY

Česká značka Bombus spustila v dubnu samplingový projekt „Milión tyčinek“, aby skrze své oblíbené tyčinky dodala energii co největšímu počtu českých kulturních a sportovních akcí a jejich účastníkům. Příval zdravé energie BOMBUS dopřeje i tanečníků a divákům Czech Dance League. BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky plné skvělé chuti a těch nejlepších ingrediencí. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány i celiaky.

https://bombusenergy.cz
www.instagram.com/bombusenergy


Vanish

Odborník na odstraňování skvrn Vanish vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.vanishinfo.cz
www.instagram.com/vanish_czsk


Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.scholl.cz


N-Beaute FEDORKA

Kosmetický salón Fedorka, a především jeho majitelka Ivanna, jsou pro nás velkou oporou. Ivanna líčila tanečnice, které vyhrály velkou cenu Hard Rock Cafe Praha za nejameričtější styl na Czech Dance Tour 2022 a ujala se také přípravy tanečníků na focení promoplachty Czech Dance Tour 2023.

V jejím kosmetickém salonu NBeaute Fedorka poskytuje rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti. Nabízí individuální kosmetické ošetření, během kterého se klientům dostane kvalitní a profesionální péče s použitím kosmetických přípravků zvolených přímo pro jeho pleť.

www.fedorka.cz
www.instagram.com/studiokrasy_fedorka/


Poměnka Naturalis

Specializovaná e-shop, který vyznává motto: “Vraťte se s námi k přírodě!” Nabízí široký sortiment přírodních výrobků, přírodní kosmetiku, EKO drogerii, superpotraviny, homeopatické přípravky, ručně vyráběné hračky, knihy, přírodní šperky, dekorace vyrobené ručně z přírodních materiálů. Dále také pořádá tematické workshopy, kurzy a mnohé další.

www.pomnenka-naturalis.cz


Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek

ČMAPM je dobrovolná asociace založená na solidaritě žen podnikatelek a jejich ochotě pomoci ostatním ženám podnikatelkám a manažerkám uplatnit se v profesním životě, naučit se jej skloubit nejen s rodinným životem, ale i se svým osobním rozvojem. Od založení v roce 1995 je asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

www.cmapm.cz
www.instagram.com/asociace_cmapm
www.facebook.com/Podnikatelky.eu

Tyto její členky podporují Czech Dance Tour 2023:

Lidmila Klimešová

Prezidentka ČMAPM

https://www.linkedin.com/in/ludmila-klimesova-a7410241


Pěva Holancová

Majitelka společnosti PROTECO

www.proteco-naradi.cz
www.youtube.com/ProtecoNaradi
www.facebook.com/proteco.naradi


JK – Jitka Kudláčková

Spolumajitelka JK – Jitka Kudláčková
Výroba a prodej šperků, hodinek a doplňků

www.jk.cz
www.facebook.com/JKJitkaKudlackova

.


Helena Valtrová

Ředitelka Emblem Hotel Prague*****

www.emblemprague.com
www.facebook.com/EmblemPrague
www.instagram.com/the_emblem_hotel


Barbora Novotná

Ředitelka a majitelka B-English

www.b-english.cz
www.instagram.com/benglish__school


Kateřina Haring

Design Center
Designérské centrum pro náročné klienty, které pro vítěz Best Dance Crew 2023 připraví reprezentativní překvapení.


Anna Mikšíková

Rehabilitace AM
Rehabilitační služby Anny Mikšíkové najdete ve Štramberku a v Ženklavě a stojí za to, udělat si sem cestu za kvalitou a citem pro pohybový aparát. Zdravotnické zařízení poskytuje komplexní, odborné rehabilitační služby již 17 let. Zaměřujeme se na prevenci, diagnostiku a léčbu funkčních poruch pohybového aparátu, stavu po úrazech a operacích. Provádí také léčbu funkční ženské sterility a inkontinence.

www.rehabilitacemiksikova.cz