CDT | Naši partneři

ÓČKO

Reportáže z každého regionálního kola, zemského i finálového kola Czech Dance Tour 2024

Návštěva vítězné taneční skupiny, ktera se účastníci Best Dance Crew ve vysílání TV ÓČKO
Hudební playlist od našich skupin pro diváky

TV ÓČKO – první česká hudební televize hraje domácí i zahraniční muziku, nejnovější songy i klasické hitovky už od roku 2002. Ve vysílání diváci najdou kromě hudby i hvězdy ze světa lifestylu, YouTubu, sportu a dalších oblastí. Hlavní diváckou skupinu tvoří mladí lidé, a to ve věku do 35 let. Kromě klasického kanálu ÓČKO můžete sledovat i ÓČKO STAR se zaměřením na tradiční hity od 80. let po současnost, hip-hopový kanál ÓČKO BLACK a urban music na kanálu ÓČKO EXPRESS. TV ÓČKO lze naladit i v aplikaci na mobilních zařízeních a sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Ve vysílání najdeš i letos reportáže z Czech Dance Tour.

www.ocko.tv
https://www.instagram.com/ockotv/


Reportáž TV ÓČKO z finále soutěže CZECH DANCE TOUR


Tiscali

Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., tradičního provozovatele internetových médií a služeb, která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnávám.cz

www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/

Zviřata na CZECH DANCE TOUR

Jak to žije na CZECH DANCE TOUR


FOTO CVAK

FOTO CVAK zajišťuje jako výhradní partner focení celé Czech Dance Tour. Foto si můžete zakoupit přímo na místě soutěže – jednoduše si je vyberete na tabletech, uložíte do elektronického košíku a necháte si je vytisknout.

www.fotocvak.cz


Hard Rock Cafe Praha

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.

www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha
www.instagram.com/hrcprague


KiK

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH spočívá ve skvělém poměru dostupné ceny a výborné kvality výrobků pro celou rodinu. Během pohodlného nákupu v KiK nakoupíte oblečení pro celou rodinu, ženy, muže i děti, a také XXL módu. Velmi oblíbeným sortimentem je vybavení pro domácnost i zahradu, dětské hračky a drobnosti pro kreativní tvorbu, stejně tak dekorace pro krásné bydlení. V České republice můžete sympaticky, levně a dobře nakupovat ve více než 200 obchodech s logem KiK a každý den tu najít nové nápady na dárky. Každá z prodejem dostává každý týden nové zboží. Váš KiK je možná blíž, než jste mysleli.

www.kik.cz
www.facebook.com/kik.cz
www.instagram.com/kik.cz


NOTINO

My v Notinu věříme, že krása má být dostupná pro každého. Protože krása dokáže dodávat sebevědomí a měnit. Když se lidé cítí krásní, snadněji dosahují svých cílů. A na oplátku dělají svět kolem sebe krásnější.

Naše cesta začala v roce 2004 v České republice. Už tehdy bylo naším hlavním cílem dělat Evropu krásnější. Všech 20 milionů spokojených zákazníků je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem. Zároveň je to však i velký závazek. Závazek neustále se zlepšovat, vybírat pro vás ty nejkvalitnější produkty a doručovat je co nejrychleji, být neustále na příjmu a dělat z nákupu zážitek. Závazek pokračovat společně v cestě dělat krásu dostupnější. Při každé příležitosti. Kdekoliv na světě.

www.notino.cz
www.instagram.com/notino_cz


Sakypaky

První SAKYPAKY jsme vyrobili v roce 2002 pro dceru naší paní majitelky. V té době ještě sedací vaky nebyly vůbec rozšířené, a proto jsme si ho tenkrát vyrobili sami. A asi se nám to povedlo dost dobře, protože se to nějak rozkřiklo a do pár měsíců jsme nevěděli, kam dřív skočit 🙂 Zatím pracujeme ve čtyřech, ale zakázek přibývá, takže nás asi bude časem víc. Vymýšlíme, šijeme, balíme, posíláme… no je toho spousta. Máme vlastní ateliér, v němž vyrábíme menší série vaků. Pokud máme vetší zakázku, pracujeme v kooperaci s většími šicími dílnami v České republice. Výrobky SAKYPAKY jsou kompletně Made in Czech Republic.

www.sakypaky.cz
www.instagram.com/sakypaky


Fatra, a. s.

Fatra, a. s. patří mezi významné světové zpracovatele plastů a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu. V roce 2015 Fatra oslavila významné jubileum a to 80 let od založení společnosti koncernem Baťa.

Možná i vy máte doma podlahové krytiny z jejích výroben a možná také znáte pověstné plastové nafukovací retro hračky, které designérka Libuše Niklová navrhovala v 60. – 70. letech a které Fatra vyrábí. Jméno Libuše Niklové je nesmazatelně spjato s Fatrou Napajedla, Československem a světovým designem. Během svého života vytvořila přes 230 originálních hraček, které se vyráběly v mnoha barevných variantách, například gumové figurky, zvířátka s harmonikovým trupem či nafukovací hračky. Její práce je zastoupena ve sbírkách muzeí po celém světě, například v Muzeu dekorativních umění v Paříži nebo Muzeu moderního umění v New Yorku.

www.fatra.cz
www.instagram.com/fatracr


Bagmaster

Společnost a značku Bagmaster založil PaedDr. Emil Blažek v roce 2002 v České republice s cílem vyrábět kvalitní školní aktovky a batohy nejen pro české děti. Hned od počátku byla hlavní myšlenka „zdravý růst dětí“. Bagmaster proto vyvinul anatomický zádový systém, který kopíruje dětskou páteř a pomáhá tento prostor odvětrávat, čímž také zvyšuje celkový komfort z nošení. Bagmaster má batohy nejen pro prvňáčky, ale i pro studenty a všechny dospělé vyznavače městské kultury.

Hlavním maskotem společnosti je beruška. Beruška je lidové označení pro brouka z čeledi slunéčkovití, kteří jsou rozšíření po celém světě a je jich popsáno více než 5000 druhů. Jejich velikost je od 1 do 10 mm a jsou převážně oranžoví, žlutí nebo jasně červené barvy s malými skvrnami černé barvy na krovkách, s černými tykadly, hlavou a nohama. Všeobecně jsou slunéčkovití považovaní za užitečné, protože se živí mšicemi a jiným hmyzem škodícím na polích, v zahradách, sklenících a podobných místech. Někteří lidé je považují za nositele štěstí, když jim slunéčka přistanou na těle.

www.bagmaster.cz
www.instagram.com/bagmaster_cz


RS ČESKÝ RÁJ

Středisko pro sportovce najdete v srdci Českého Ráje. Jeho výhodou je, že bylo rekonstruováno s ohledem na potřeby tanečníků, využít tu mohou sály se zrcadlem, tělocvičny, ale také letní venkovní bazén. Kapacita zařízení je 500 lůžek, sociální zázemí je kvalitní. Soustředění tu můžete spojit s outdoorovými sporty, kondičním během či cvičením na čerstvém vzduchu. V roce 2019 proběhl v RS Český ráj víkendový Czech Dance Weekend na který přijelo přes 80 účastníků.

www.rsceskyraj.cz
www.rseden.cz


Vanish

Odborník na odstraňování skvrn Vanish vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.vanishinfo.cz
www.instagram.com/vanish_czsk


JK – Jitka Kudláčková

Spolumajitelka JK – Jitka Kudláčková
Výroba a prodej šperků, hodinek a doplňků

www.jk.cz
www.facebook.com/JKJitkaKudlackova

.


Yenkee

Yenkee


Crystals By Preciosa

Crystals By Preciosa


Airwick

Airwick


Yolab

Yolab


Pip studio

Pip studio


Studio For Best

Studio For Best


Retlux

Retlux


The Glitters

The Glitters


Unique

Unique


Emotion films

Emotion films


Candy Cotton Factory

Cukrovou vatu nebo popcorn si vysoutěží během vybraných regionálních a mistrovských kol hned několik skupin.


KAFEBOUDA

KAFEBOUDA je pojízdná kavárna, která s láskou objíždí akce po celé České republice a zavítá i na Czech Dance Tour. Přijďte a ochutnejte výbornou kávu. Ta prý musí být horká jako peklo, černá jako Ďábel a sladká jako láska.


Translate »