Naši partneři

Kellogg´s

Cereálie Kellogg´s slaví už 119 let, kdy byly poprvé patentovány kukuřičné lupínky bratry Kelloggovými. Kellogg´s jako první společnost z potravinářského průmyslu najala dietologa (již v roce 1923) a také jako první firma na světě začala uvádět informace o složení svých výrobků a to přímo na obalech. Také americká posádka kosmické lodi Apollo 11 v čele s astronautem Nielem Armstrongem, který 20. července jako první člověk na světě vstoupil na Měsíc měla na své misi v roce 1969 kukuřičné lupínky Kellogg’s. V Česku jsou nejoblíbenější cereálie na světě k dostání ve většině potravinových řetězců (Tesco, Globus, Makro). V nabídce najdete jak nejznámější Kellogg´s Corn Flakes, tak také rýžové burisony s pořádnou porcí čokolády Coco Pops nebo kukuřičné lupínky s maskotem tygrem Tonym Frosties. Aktuálně jsou velmi populární edice tématicky zaměřené na Star Wars, Frozen a Hledá se Dory.
www.kelloggs.com
www.facebook.com/kelloggs.cz

Hard Rock Cafe

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.
www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha

Fotozamoment

česká firma, která fotografuje a okamžitě tiskne fotografie přímo na místě. Nejširší a nejucelenější nabídka fotografických služeb na trhu, nejlepší dostupná technika, vlastní software a originální workflow jí umožňuje ročně zaznamenat desítky akcí v dokonalé kvalitě. Účastníci každé společenské či sportovní události si za přijatelnou cenu odnáší domů kvalitní fotografie. Mnohokrát praxí ověřená služba. Fotografie je možné získat i dodatečně prostřednictvím e-shopu..
www.fotozamoment.cz
www.facebook.com/fotozamoment

Talentida.com

je projekt na podporu a propagaci umělců, ať už začínajících nebo profesionálních. Na stejnojmenném portále se umělci registrují, prezentují svoje umění, nabízí svá vystoupení. Pomocí kontaktního formuláře jsou oslovováni přímo zájemci ze stran producentů, agentur, manažerů, pořadatelů kulturních akcí, firemních večírků, plesů.
www.talentida.com
www.facebook.com/CZTalentida

Kudy z nudy

Nevíte kam o víkendu vyrazit? Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Inspiraci najdete na Kudy z nudy. Přehled kulturních akcí po celé republice, desítky festivalů, hudební a divadelních akcí, výstav, společenských akcí, akcí pro děti, sportovních a dalších …
www.kudyznudy.cz
www.facebook.com/kudyznudy

Tiscali

Vše podstatné o CZECH DANCE TOUR se dozvíte i na webových stránkách tiscali.cz ve zpravodajství, ale také v rubrice osobnosti. A těch není okolo CZECH DANCE TOUR zrovna málo, bude o čem psát. Tiscali Media měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů právě prostřednictvím webu. Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Pro uživatele má také emailovou službu Tiscali E-mail nebo nebo srovnávač energií Srovnám.cz a uložiště pro posílání velkých dat uschovna.cz. Více na tiscali.cztiscalimedia.cz
www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/