Naši partneři

Radio Impuls

Nejposlouchanější rádio českého éteru, Rádio Impuls, se již devatenáct let své existence snaží přesvědčit posluchače, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Rádo by svým vysíláním a podporou zajímavých projektů nakazilo všechny Čechy chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimisticky. Současně svědomitě připravuje bohatý a vyvážený program, který je kombinací kvalitního zpravodajství, vysoce aktuálních dopravních informací a významné podpory české hudby.
www.impuls.cz

Tiscali

Vše podstatné o CZECH DANCE TOUR se dozvíte i na webových stránkách tiscali.cz ve zpravodajství, ale také v rubrice osobnosti. A těch není okolo CZECH DANCE TOUR zrovna málo, bude o čem psát. Tiscali Media měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů právě prostřednictvím webu. Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Pro uživatele má také emailovou službu Tiscali E-mail nebo nebo srovnávač energií Srovnám.cz a uložiště pro posílání velkých dat uschovna.cz. Více na tiscali.cztiscalimedia.cz
www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/

Zviřata na CZECH DANCE TOUR

Jak to žije na CZECH DANCE TOUR

CZECH DANCE TOUR Roztančí Česko

Kellogg´s

Cereálie Kellogg´s jsou oblíbenou značkou nejen v USA, ale po celém světě. Do Česka dorazily díky společnosti Orbico s.r.o. a dětského spotřebitele si získaly nejen díky báječné chuti, křupání a nezaměnitelnému balení s postavičkami z filmů produkovaných The Walt Disney Studios (Star Wars, Frozen, Cars, …). Američan W. K. Kellogg změnil před více než sto lety způsob snídání, když při opékání kukuřičných zrn objevil, že se z nich staly křupavé lupínky.
www.kelloggs.com
www.facebook.com/kelloggs.cz

Hard Rock Cafe

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.
www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha

Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.scholl.cz

Pringles

Křupavé slané snacky, které zaujmou nejen svou chutí ale i originálním balením, díky kterému se k vám dostávají lupínky neporušené, jeden jako druhý, vždy máte záruku perfektního tvaru. Každý rok přináší společnost Orbico s.r.o. do Čech a na Slovensko spoustu nových příchutí. V nabídce naleznete kolem 20 různých druhů.
www.pringles.com

VEET

Přípravky této značky boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.veet.cz

Vanish

Odborník na odstraňování skvrn vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.vanishinfo.cz

Bliss

Desková hra, jóga, a k tomu chytrý průvodce jménem Bliss – to je návod, jak se při cvičení jógy bavit s celou rodinou. Bliss je zábava, naučíte vás lépe pochopit jógové cviky, objevíte různé způsoby dýchání i meditování, a zjistíte, jak jste na tom s rovnováhou. Bliss jde na to všechno s důvtipem a hravě, aby si zacvičili malé děti, jejich starší sourozenci i dědeček s babičkou. S Blissem se trochu protáhnete, trochu si zasoutěžíte a rozhodně se všichni zasmějete.
www.blisseshop.com