Naši partneři

ÓČKO

První česká hudevní televize vysílá už od roku 2002, je také první českou tematickou televizí se zaměřením na hudbu a moderní lifestyle. ÓČKO je možné chytit zdarma nekódovaně na satelitu, prostřednictvím digitálního pozemního vysílání, u všech dobrých kabelových operátorů a také na chytrých zařízeních a smartphonech.
www.ocko.tv
Reportáž TV ÓČKO z finále soutěže CZECH DANCE TOUR

Rozhovor CZECH DANCE TOUR v pořadu TV ÓČKO – Mixxxer show


SPORT5

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. května 2008 a zaměřuje se na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný v síti pozemního digitálního vysílání (DVB-T) Regionální síti 8, která pokrývá všechna krajská města.
www.sport5.cz

Tiscali

Český informační portál, na kterém najdete zprávy z domova a ze světa, sport, finance, servis s předpovědí počasí, programy kin nebo horoskopy. Patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., tradičního provozovatele internetových médií a služeb, která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnávám.cz
www.tiscali.cz
www.facebook.com/tiscali.cz/

Zviřata na CZECH DANCE TOUR

Jak to žije na CZECH DANCE TOUR

CZECH DANCE TOUR Roztančí ČeskoHard Rock Cafe Praha

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. Můžete si tu dát skvělého burgra, zajít s dětmi na nedělní brunch, ale také na koncert a živou hudbu. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.
www.hardrock.com/cafes/prague/cs
www.facebook.com/HardRockCafePraha
www.instagram.com/hrcprague

Kellogg´s

Cereálie Kellogg´s jsou oblíbenou značkou nejen v USA, ale po celém světě. Do Česka dorazily díky společnosti Orbico s.r.o. a dětského spotřebitele si získaly nejen díky báječné chuti, křupání a nezaměnitelnému balení s postavičkami z filmů produkovaných The Walt Disney Studios (Star Wars, Frozen, Cars, …). Američan W. K. Kellogg změnil před více než sto lety způsob snídání, když při opékání kukuřičných zrn objevil, že se z nich staly křupavé lupínky.
www.kelloggs.com
www.facebook.com/kelloggs.cz

Pringles

Křupavé slané snacky, které zaujmou nejen svou chutí ale i originálním balením, díky kterému se k vám dostávají lupínky neporušené, jeden jako druhý, vždy máte záruku perfektního tvaru. Každý rok přináší společnost Orbico s.r.o. do Čech a na Slovensko spoustu nových příchutí. V nabídce naleznete kolem 20 různých druhů.
www.pringles.com
www.facebook.com/Pringles-CZ-199084113438691

KiK

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH spočívá ve skvělém poměru dostupné ceny a výborné kvality výrobků pro celou rodinu. Během pohodlného nákupu v KiK nakoupíte oblečení pro celou rodinu, ženy, muže i děti, a také XXL módu. Velmi oblíbeným sortimentem je vybavení pro domácnost i zahradu, dětské hračky a drobnosti pro kreativní tvorbu, stejně tak dekorace pro krásné bydlení. V České republice můžete sympaticky, levně a dobře nakupovat už ve 215 obchodech s logem KiK a každý den tu najít nové nápady na dárky. Každá z prodejem dostává každý týden nové zboží. Váš KiK je možná blíž, než jste mysleli.
www.kik.cz
www.facebook.com/kik.cz
www.instagram.com/kik.cz


Nu pretty by misha

Patentované zařízení Lumispa vám nabízí nejmodernější systém denní péče o pleť, kdy za pouhé 2 minuty z pleti dokonale odstraníte make up a veškeré nečistoty a současně podpoříte tvorbu kolagenu, pleť vyhladíte, zmenšíte póry a dodáte pleti jemnost, hebkost, rozzářenost a zdravý vzhled. Součástí sady je čistící gel AgeLOc s klinicky prověřenými antiagingovými složkami podle typu pleti pro normální, suchou, mastnou, aknózní a citlivou pleť. Lumispa bylo časopisem Vogue vyhlášené jako Beauty STAR 2018.
www.instagram.com/nu_pretty_by_misha
www.facebook.com/nu.pretty.by.misha


RS ČESKÝ RÁJ

Středisko pro sportovce najdete v srdci Českého Ráje. Jeho výhodou je, že bylo rekonstruováno s ohledem na potřeby tanečníků, využít tu mohou sály se zrcadlem, tělocvičny, ale také letní venkovní bazén. Kapacita zařízení je 500 lůžek, sociální zázemí je kvalitní. Soustředění tu můžete spojit s outdoorovými sporty, kondičním během či cvičením na čerstvém vzduchu.
www.rsceskyraj.cz
www.rseden.cz

Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.scholl.cz

Veet

Přípravky této značky boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.veet.cz

Vanish

Odborník na odstraňování skvrn vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.vanishinfo.cz

Dragonello

Co by vadilo Přírodě, nemá u superhrdiny Dragonella šanci. Pod jeho křídly najdete „slow fashion módu” z certifikované BIO bavlny od předních britských značek Frugi, Little green radicals nebo Piccalilly, „fair trade a free play” hračky například z USA a také Dragonellovu vlastní kolekci grafických mikin a triček. Všechny tyto produkty jsou vyráběné pro děti od 3 do 8 let s respektem k planetě, přírodě i k lidem, kteří se na výrobě podílejí. Dragonello se těší na všechny děti a také jejich rodiče v obchodním domě Kotva ve II. patře, kde se prezentuje jako dětský concept store a také na e-shopu.
www.dragonello.com
eshop.dragonello.com
www.instagram.com/dragonellokids
www.instagram.com/dragonellotoys

Bliss – Hrajeme si s jógou

Desková hra, jóga, a k tomu chytrý průvodce jménem Bliss – to je návod, jak se při cvičení jógy bavit s celou rodinou. Bliss je zábava, naučíte vás lépe pochopit jógové cviky, objevíte různé způsoby dýchání i meditování, a zjistíte, jak jste na tom s rovnováhou. Bliss jde na to všechno s důvtipem a hravě, aby si zacvičili malé děti, jejich starší sourozenci i dědeček s babičkou. S Blissem se trochu protáhnete, trochu si zasoutěžíte a rozhodně se všichni zasmějete. Nově má Blissova joga hru také v anglickém jazyce a pro dospěláky, co v práci hodně sedí, i balíček karet s jogou do kanceláře.
www.blisseshop.com
www.instagram.com/blissova_joga

Cross Cafe Havířov

Cross Cafe je česká síť kaváren s přátelskou atmosférou, nabídkou prémiové kávy, dortů vlastní výroby, polévek, sendvičů i salátů, které připravujeme přímo na kavárně.
www.crosscafe.cz