CDT | Mediální partneři taneční soutěže CZECH DANCE TOUR

Představení mediálních partnerů

Rozhlasová reportáž českého rozhlasu z regionálního kola ve Frýdku-Místku

Czech Dance Tour roste a od 1. ročníku se naše spolupráce s médii posunula k televiznímu programu hned na dvou televizních kanálech.

Mediálními partnery Czech Dance Tour jsou hudební televizi Óčko, Televize Sport5 a webový portál Tiscali.cz. Taneční tour můžete také sledovat na streemovací platformě Twitch, čtyřech sociálních sítích a během soutěží také v našem vlastním inhouse připravovaném tištěném magazínu.

Tiscali.cz

Stálým mediálním partnerem Czech Dance Tour je informační portál Tiscali.cz, který patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Jsou zde publikovány články o dění na Czech Dance Tour – některé si můžete přečíst ZDE:

ÓČKO

Dalším rokem spolupracujeme s hudební televizí Óčko. I tato spolupráce bude letos o něco nadupanější. Vítězná skupina se představí v pořadu Mixxer. Těšit se můžete i na reportáže z každého regionálního kola i finálového dění, kde TV ÓČKO odvysílá 3 hodinové pořady. BEST DANCE CREW je novou taneční soutěží a disciplínou na Czech Dance Tour.

Sport5

A co si naladíte na TV SPORT5? Pravidelné 5minutové reportáže a 2minutová zpravodajství z regionálních i zemských kol. Nenechte si ujít tři hodinové sestřihy z dětské, juniorské a hlavní věkové kategorie Mistrovství ČR Czech Dance Tour. Také televize Sport5 udělí tanečníkům svoji speciální cenu.

A jak jsou na tom naše vlastní kanály? Děkujeme za liky na Instagramu, Facebooku, YouTube, a nově i na TikToku. Naše videopořady najdete od poloviny března také na streemovací platformě Twitch.

Twitch.tv – kanál CZECHDANCETOUR

Na co jsme sami zvědaví je náš vlastní, inhouse připravovaný magazín. Má kapesní formát a k dispozici bude jak tanečníkům, tak divákům a fanouškům. Naleznete v něm vše, co bychom rádi, abyste o Czech Dance Tour věděli a několik benefitů.