Mediální partneři taneční soutěže CZECH DANCE TOUR

Message 2: Představení mediálních partnerů

Czech Dance Tour roste a od 1. ročníku se naše spolupráce s médii posunula k televiznímu programu hned na dvou televizních kanálech.


Mediálními partnery Czech Dance Tour 2020 jsou hudební televizi Óčko, Televize Sport5 a webový portál Tiscali.cz. Taneční tour můžete také sledovat na streemovací platformě Twitch, čtyřech sociálních sítích a během soutěží také v našem vlastním inhouse připravovaném tištěném magazínu.

Stálým mediálním partnerem Czech Dance Tour je informační portál Tiscali.cz, který patří do skupiny TISCALI MEDIA, a. s., která měsíčně osloví 4,3 milionu uživatelů. Jsou zde publikovány články o dění na Czech Dance Tour – některé si můžete přečíst ZDE:
https://www.czechdancetour.cz/napsali-o-nas

Druhým rokem spolupracujeme s hudební televizí Óčko. I tato spolupráce bude letos o něco nadupanější. DJ REMIX DANCE je nejen novou disciplínou na Czech Dance Tour, ale také speciální cenou televize Óčko. Vítězná skupina se představí v pořadu Mixxer, který navštíví společně s DJ Roxtarem. Těšit se můžete i na reportáž z finálového dění.

A co si naladíte na TV SPORT5? Pravidelné 5minutové reportáže a 2minutová zpravodajství z regionálních i zemských kol. Nenechte si ujít tři hodinové sestřihy z dětské, juniorské a hlavní věkové kategorie Mistrovství ČR Czech Dance Tour. Také televize Sport5 udělí tanečníkům svoji speciální cenu.

Finálovým televizním přenosům se přizpůsobí i naše taneční plocha a finálové choreografie podpoří velkoformátová LEDková stage.

A jak jsou na tom naše vlastní kanály? Děkujeme za liky na Instagramu, Facebooku, YouTube, a nově i na TikToku. Naše videopořady najdete od poloviny března také na streemovací platformě Twitch.

Na co jsme sami zvědaví je náš vlastní, inhouse připravovaný magazín. Má kapesní formát a k dispozici bude jak tanečníkům, tak divákům a fanouškům. Naleznete v něm vše, co bychom rádi, abyste o Czech Dance Tour věděli a několik benefitů.