Pozvánka na taneční soutěž

Rádi bychom Vás pozvali na 4. ročník postupové taneční soutěže CZECH DANCE TOUR 2020. Pro přihlášení do soutěže vyplníte jednoduchou online registraci. Již dnes je otevřená pro základní registraci taneční skupiny, přihlášky choreografií do soutěže budou spuštěny 1. února 2020. Soutěž je vhodná pro všechny taneční skupiny v České republice. Nemusíte být členy žádné taneční organizace a hradit navíc poplatky za členství tanečního klubu a tanečníků. A jaké novinky jsme pro Vás letos připravili?
Je to například nová disciplína DJ Remix Dance – která je speciální cenou TV Óčko. Hudební mix vytvořil DJ Roxtar. Předkola DJ Remix Dance proběhnou v rámci Mistrovství Čech v Chrudimi a na Mistrovství Moravy v Brně, finále na Mistrovství ČR v Praze. Odkaz na stažení hudebního remixu je v soutěžním řádu nebo klikněte zde.
Od letošního ročníku je novinkou disciplína Fit Dance – která je určená pro aerobikové a zumba dance skupiny. Drobnou úpravu jsme udělali v disciplíně Disco Dance, kde jsou nově povoleny rekvizity i kulisy tak, jak tomu je například u artových disciplín.
Ve věkových kategoriích jsme nedělali žádně změny, jsou nastaveny optimálně již od prvního ročníku naší soutěže. K jednotlivým věkovým kategoriím je vždy přiřazena tolerance věku, tak abyste se mohli naší soutěže bez obav zúčastnit.
Soutěž je rozdělena také podle výkonnosti tanečních skupin. Máme dvě výkonostní kategorie. HOBBY kategorie je určena začínajícím skupinám, pro zkušenější a pokročilé taneční skupiny je výkonostní katekorie ZÁKLADNÍ.
Pravidla soutěže jsou zveřejněna v Soutěžním řádu na internetových stránkách. Roztančete Česko v taneční soutěži pro všechny. MÍNY SOUTĚŽÍ jsme s realizačním týmem naplánovali tak, aby nebyly v regionálních kolech v kolizi s žádnou důležitou postupovou taneční soutěží v České republice. Soutěž proběhne ve všech regionech. SOUTĚŽNÍ ŘÁD a odkazy na PROPOZICE budou průběžně aktualizovány. Po zkušenostech z minulých ročníků, pro Vás chystáme několik vylepšení:
• 3×1 hodinový záznam (děti, junioři, hlavní) z finále MČR, který bude vysílat TV SPORT 5 + týdenní reportáže z každého kola soutěže • vznikla nová disciplína DJ REMIX DANCE • zařadili jsme novou disciplínu FIT DANCE pro aerobikové a zumba dance skupiny • pro začínající soubory jsou kategorie HOBBY v disciplínách Street, Disco, Freestyle • PLESOVÉ choreografie jsou tradičně bez kulis a rekvizit • jednoduché přihlášení do soutěže – REGISTRAČNÍ SYSTÉM (registrace skupin již dnes a přihlášení do soutěže 1. února 2020) • rezervovali jsme nové haly a zázemí pro soutěžící a diváky (Ústí nad Labem – Sluneta, Brno – Kampus)
Naši partneři byli z minulých ročníků soutěže nadšeni a budou s námi pokračovat. ROZTANČETE ČESKO s námi. Taneční soutěž pro všechny.