Děkujeme za předchozí spolupráce.

SPORT 5

Reportáže z každého regionálního a zemského kola Czech Dance Tour 2023 v premiéře a několika reprízách
Reprízy – to nejlepší z Czech Dance Tour 2022

SPORT 5 je Jediná česká sportovní televize, která je pro vás v pozemním vysílání zdarma. Měsíčně ji sleduje téměř 1 000 000 diváků. Naladíte si s ní široké spektrum sportovních odvětví a během jara také pořady a zpravodajství z Czech Dance Tour. A to není zdaleka všechno, SPORT 5 uděluje cenu za 5 tanečních “P”, a skupinu, která ji získá, pozve do svého vysílání.

www.sport5.cz
www.instagram.com/sport5tv/


Radio Impuls

Nejposlouchanější rádio českého éteru, Rádio Impuls, se již devatenáct let své existence snaží přesvědčit posluchače, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Rádo by svým vysíláním a podporou zajímavých projektů nakazilo všechny Čechy chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimisticky. Současně svědomitě připravuje bohatý a vyvážený program, který je kombinací kvalitního zpravodajství, vysoce aktuálních dopravních informací a významné podpory české hudby.

www.impuls.cz


Niceboy

Produkty značky Niceboy® byly na evropském trhu poprvé uvedeny v roce 2016. Za tu dobu se značka úspěšně etablovaval na zahraničním i tuzemském trhu. V současné době se produkty značky Niceboy® prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leadrem na trhu. Portfolio produktů Niceboy® má v oblasti spotřební elektroniky široký záběr. Nabízí akční kamery, autokamery, oblíbené typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a přislušenství. Nejnovější Niceboy® vstoupil na trh s ucelenou řadou gamingového vybavení, která se ihned po uvedení stala bestsellerem.

https://niceboy.eu/
www.instagram.com/niceboy.cz


Taneční magazín

Odborný, profesionální a atraktivní web o dění na taneční, hudební i divadelní scéně. Dlouhodobě přináší příběhy a informace z umělecké sféry ve čtivé formě a s autentickými fotografiemi a dalšími vizuály.

www.tanecnimagazin.cz
www.czechdancetour.cz/ceny-2023/

Taneční magazín – článek Czech Dance Tour 2019


Biooo

To, co hledáme, je čistota, opravdovost a kvalita. Věci, které jsou ryzí a netváří se jako něco, čím nejsou. Věci, které mají duši. Největší přínos přírodních produktů vidíme v tom, že nás navrací k tomu, co je opravdu důležité – k životu, který je v harmonii s celou planetou Zemí, k životu, který je přirozený a zdravý. Věříme , že takový postoj není jen alternativou pro pár nadšenců. Každý člověk si zaslouží pro sebe to nejlepší a pro každého to znamená něco trochu jiného. A jen příroda nám dokáže poskytnout tolik možností, kolik je našich individuálních přání.

V přírodních produktech vidíme možnost vrátit se k podstatě věcí. V době, kdy jsme obklopeni náhražkami, jsou to právě přírodní produkty, které připomínají, že je stále ještě možné dělat věci opravdově a poctivě. A nejen možné, ale hlavně lepší. Vše pochází primárně z přírody a zase se do ní navrací. Příroda a život je jedno a totéž. Proto to nejlepší pro náš život je právě to, co je nejblíž přírodě.

www.biooo.cz
www.instagram.com/biooocz


Veet

Přípravky značky Veet boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.veet.cz
www.instagram.com/veet_cr


DETTOL

CHRÁNÍME TO, CO MILUJEME, vkazuje hlavní heslo značky DETTOL. Příběh značky a jeho produktů opravdu začíná vrozeným instinktem chránitto, co je nám blízké a milé. Výrobky Dettol byly nejprve využívány v nemocncích, brzy si našly místo i v domácnostech. Jak Dettol rostl a plnil svůj příslib ochrany, stal se více a více oblíbeným pro miliony lidí ve více než 124 zemích světa. Dnes jsme přední světovou značkou hygieny pro osobní hygienu a pro desinfekci domácností, které důvěřují miliony lidí.


Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.scholl.cz

Pringles

Křupavé slané snacky, které zaujmou nejen svou chutí ale i originálním balením, díky kterému se k vám dostávají lupínky neporušené, jeden jako druhý, vždy máte záruku perfektního tvaru. Každý rok přináší společnost Orbico s.r.o. do Čech a na Slovensko spoustu nových příchutí. V nabídce naleznete kolem 20 různých druhů.

www.pringles.com
www.facebook.com/PringlesCEE
www.instagram.com/pringles

dm drogerie markt

Člověk a jeho jedinečnost je příběh plný inspirace a také filosofie drogerií dm, jejichž síť se v České republice rozrostla již na 231 prodejen. Najdete v nich kompletní sortiment drogistického zboží včetně vlastních kosmetických značek a také příležitost, jak objevit a vyjádřit svoji individualitu. dm drogerie markt je jedničkou na českém drogistickém trhu, spotřebiteli je oceňována za důvěryhodnost, věrností program active beauty i ekologické aktivity. Rozsáhlý sortiment nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup a snadná dosažitelnost dokazují, že se dm svým mottem skutečně řídí. I proto si řada z vás právě pomyslela: zde jsem člověkem, zde nakupuji.

www.dm.cz
www.facebook.com/dm.cesko
www.instagram.com/dm_cesko
www.facebook.com/183daysbytrenditup
www.instagram.com/183_days

Kellogg´s

Cereálie Kellogg´s jsou oblíbenou značkou nejen v USA, ale po celém světě. Do Česka dorazily díky společnosti Orbico s.r.o. a dětského spotřebitele si získaly nejen díky báječné chuti, křupání a nezaměnitelnému balení s postavičkami z filmů produkovaných The Walt Disney Studios (Star Wars, Frozen, Cars, …). Američan W. K. Kellogg změnil před více než sto lety způsob snídání, když při opékání kukuřičných zrn objevil, že se z nich staly křupavé lupínky.

www.kelloggs.com
www.facebook.com/kelloggs.cz


N-Beaute FEDORKA

Kosmetický salón Fedorka, a především jeho majitelka Ivanna, jsou pro nás velkou oporou. Ivanna líčila tanečnice, které vyhrály velkou cenu Hard Rock Cafe Praha za nejameričtější styl na Czech Dance Tour 2022 a ujala se také přípravy tanečníků na focení promoplachty Czech Dance Tour 2023.

V jejím kosmetickém salonu NBeaute Fedorka poskytuje rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti. Nabízí individuální kosmetické ošetření, během kterého se klientům dostane kvalitní a profesionální péče s použitím kosmetických přípravků zvolených přímo pro jeho pleť.

www.fedorka.cz
www.instagram.com/studiokrasy_fedorka/


Poměnka Naturalis

Specializovaná e-shop, který vyznává motto: “Vraťte se s námi k přírodě!” Nabízí široký sortiment přírodních výrobků, přírodní kosmetiku, EKO drogerii, superpotraviny, homeopatické přípravky, ručně vyráběné hračky, knihy, přírodní šperky, dekorace vyrobené ručně z přírodních materiálů. Dále také pořádá tematické workshopy, kurzy a mnohé další.

www.pomnenka-naturalis.cz


Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek

ČMAPM je dobrovolná asociace založená na solidaritě žen podnikatelek a jejich ochotě pomoci ostatním ženám podnikatelkám a manažerkám uplatnit se v profesním životě, naučit se jej skloubit nejen s rodinným životem, ale i se svým osobním rozvojem. Od založení v roce 1995 je asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

www.cmapm.cz
www.instagram.com/asociace_cmapm
www.facebook.com/Podnikatelky.eu

Tyto její členky podporují Czech Dance Tour 2023:

Lidmila Klimešová

Prezidentka ČMAPM

https://www.linkedin.com/in/ludmila-klimesova-a7410241


Pěva Holancová

Majitelka společnosti PROTECO

www.proteco-naradi.cz
www.youtube.com/ProtecoNaradi
www.facebook.com/proteco.naradi


Angel Lips

Pro krásné třpytivé rty, jejichž tváří je Miss České republiky – Eliška Bučková, tu jsou Angel lips. Speciální přípravek pro líčení využívá základní bázi v kombinaci s drobnými třpytkami, které na rtech drží 8 hodin. Barvy nevytváří otisky ani se nesmažou, třpytky vaše rty nepoškrábou, ani se nemusíte se bát, když při aplikaci nějaké omylem slíznete. Angel lips jsou neslíbatelné a voděodolné.

www.diangelocosmetics.com/angel-lips
www.instagram.com/di.angelo.cosmetics

Nu pretty by misha

Patentované zařízení Lumispa vám nabízí nejmodernější systém denní péče o pleť, kdy za pouhé 2 minuty z pleti dokonale odstraníte make up a veškeré nečistoty a současně podpoříte tvorbu kolagenu, pleť vyhladíte, zmenšíte póry a dodáte pleti jemnost, hebkost, rozzářenost a zdravý vzhled. Součástí sady je čistící gel AgeLOc s klinicky prověřenými antiagingovými složkami podle typu pleti pro normální, suchou, mastnou, aknózní a citlivou pleť. Lumispa bylo časopisem Vogue vyhlášené jako Beauty STAR 2018.

www.instagram.com/nu_pretty_by_misha
www.facebook.com/nu.pretty.by.misha


BOMBUS ENERGY

Česká značka Bombus spustila v dubnu samplingový projekt „Milión tyčinek“, aby skrze své oblíbené tyčinky dodala energii co největšímu počtu českých kulturních a sportovních akcí a jejich účastníkům. Příval zdravé energie BOMBUS dopřeje i tanečníků a divákům Czech Dance League. BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky plné skvělé chuti a těch nejlepších ingrediencí. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány i celiaky.

https://bombusenergy.cz
www.instagram.com/bombusenergy


Ivana Rosová

Módní návrhářka
Praha

www.ivanarosova.com
www.facebook.com/ivanarosovafashiongroup
www.instagram.com/ivanarosova_official


Helena Valtrová

Ředitelka Emblem Hotel Prague*****

www.emblemprague.com
www.facebook.com/EmblemPrague
www.instagram.com/the_emblem_hotel


Barbora Novotná

Ředitelka a majitelka B-English

www.b-english.cz
www.instagram.com/benglish__school


Kateřina Haring

Design Center
Designérské centrum pro náročné klienty, které pro vítěz Best Dance Crew 2023 připraví reprezentativní překvapení.


Anna Mikšíková

Rehabilitace AM
Rehabilitační služby Anny Mikšíkové najdete ve Štramberku a v Ženklavě a stojí za to, udělat si sem cestu za kvalitou a citem pro pohybový aparát. Zdravotnické zařízení poskytuje komplexní, odborné rehabilitační služby již 17 let. Zaměřujeme se na prevenci, diagnostiku a léčbu funkčních poruch pohybového aparátu, stavu po úrazech a operacích. Provádí také léčbu funkční ženské sterility a inkontinence.

www.rehabilitacemiksikova.cz


Femma s.r.o.

Hana Říčková
Akreditované mamografické pracoviště
Brno

www.femma.cz

Bliss – Hrajeme si s jógou

Desková hra, jóga, a k tomu chytrý průvodce jménem Bliss – to je návod, jak se při cvičení jógy bavit s celou rodinou. Bliss je zábava, naučíte vás lépe pochopit jógové cviky, objevíte různé způsoby dýchání i meditování, a zjistíte, jak jste na tom s rovnováhou. Bliss jde na to všechno s důvtipem a hravě, aby si zacvičili malé děti, jejich starší sourozenci i dědeček s babičkou. S Blissem se trochu protáhnete, trochu si zasoutěžíte a rozhodně se všichni zasmějete.

www.lamusa.cz/blissova-joga
www.jiskracz.cz/hry/bliss-hrajeme-si-s-jogou/
www.instagram.com/blissova_joga/

TalenTest

Poznej sílu svých talentů díky aplikaci TalenTest. Je první svého druhu a vychází z teorie mnohočetných inteligencí Howarda Gardnera a dotazníku PhDr. Antonína Mezery Intel8. Test je určený žákům a studentům základních a středních škol od 13 do 18 let, aby mohli lépe zjistit, jak silné jsou jejich konkrétní talenty a jaký studijní obor či profesi by si měli zvolit, aby své nadání mohli beze zbytku rozvinout, využít a uplatnit.

www.talentest.cz


Cross Cafe Havířov

Cross Cafe je česká síť kaváren s přátelskou atmosférou, nabídkou prémiové kávy, dortů vlastní výroby, polévek, sendvičů i salátů, které připravujeme přímo na kavárně.

www.crosscafe.cz


Foto Tady a Teď

Česká společnost poskytující široký servis v oblasti fotografování sportovních eventů. Servis progresivní fotospolečnosti zahrnuje dále focení na objednání na svatbách, rodinné fotografování a novinku tzv. miňonkové focení. Termíny miňonkového focení nejdete na webu společnosti.

www.fototadyated.cz

Děkujeme za předchozí spolupráce.

Sparrow

Českou rodinnou firmu znají zejména krasobruslaři, postupně se dostává do hledáčku tanečníků. Je to díky skvělému servisu a velmi kvalitním látkám italské výroby. Sparrow šije tréninkové i soutěžní kostýmy na míru pro jednotlivce i skupiny, prodává i vlastní brandované výrobky jako sportovní legíny, trička a mikiny.

Kshit

Kdo jezdíte na hudební festivaly nebo se zajímáte o DJ scénu, bude vám povědomá značka kšiltovek Kshit. KSHITovky jsou pro ty, “který se toho nebojej…”. Jejich autoři o nich říkají: “Made by Tvoje máma.” A některé na to opravdu odvahu mají.

www.facebook.com/kshitCZ

Translate »