Naši partneři

Naši partneři v minulém ročníku soutěže


Radio Impuls

Nejposlouchanější rádio českého éteru, Rádio Impuls, se již devatenáct let své existence snaží přesvědčit posluchače, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Rádo by svým vysíláním a podporou zajímavých projektů nakazilo všechny Čechy chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimisticky. Současně svědomitě připravuje bohatý a vyvážený program, který je kombinací kvalitního zpravodajství, vysoce aktuálních dopravních informací a významné podpory české hudby.
www.impuls.cz

dm drogerie markt

Člověk a jeho jedinečnost je příběh plný inspirace a také filosofie drogerií dm, jejichž síť se v České republice rozrostla již na 231 prodejen. Najdete v nich kompletní sortiment drogistického zboží včetně vlastních kosmetických značek a také příležitost, jak objevit a vyjádřit svoji individualitu. dm drogerie markt je jedničkou na českém drogistickém trhu, spotřebiteli je oceňována za důvěryhodnost, věrností program active beauty i ekologické aktivity. Rozsáhlý sortiment nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup a snadná dosažitelnost dokazují, že se dm svým mottem skutečně řídí. I proto si řada z vás právě pomyslela: zde jsem člověkem, zde nakupuji.
www.dm.cz
www.facebook.com/dm.cesko
www.instagram.com/dm_cesko
www.facebook.com/183daysbytrenditup
www.instagram.com/183_days

Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.scholl.cz

Veet

Přípravky této značky boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.veet.cz

Vanish

Odborník na odstraňování skvrn vyrábí produkty snad pro každý případ, který vás může nepříjemně zaskočit. Vanish si poradí s barevným i bílým prádlem, gelové produkty s touto značkou lze použít i na hedvábí. Ví, jak na skvrny od make-upu a podobných přípravků. Produkty Vanish v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.
www.vanishinfo.cz