Děkujeme za předchozí spolupráce.

Veet

Přípravky značky Veet boří mýty, že holení je nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Veet nabízí širokou škálu produktů na jejich depilaci – jemné krémy, vosky či pásky. Produkty Veet jsou stvořeny speciálně tak, aby bez ohledu na typ pleti byla výsledkem sametově hladká pokožka. Značku Veet v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

www.veet.cz
www.instagram.com/veet_cr


DETTOL

CHRÁNÍME TO, CO MILUJEME, vkazuje hlavní heslo značky DETTOL. Příběh značky a jeho produktů opravdu začíná vrozeným instinktem chránitto, co je nám blízké a milé. Výrobky Dettol byly nejprve využívány v nemocncích, brzy si našly místo i v domácnostech. Jak Dettol rostl a plnil svůj příslib ochrany, stal se více a více oblíbeným pro miliony lidí ve více než 124 zemích světa. Dnes jsme přední světovou značkou hygieny pro osobní hygienu a pro desinfekci domácností, které důvěřují miliony lidí.


Angel Lips

Pro krásné třpytivé rty, jejichž tváří je Miss České republiky – Eliška Bučková, tu jsou Angel lips. Speciální přípravek pro líčení využívá základní bázi v kombinaci s drobnými třpytkami, které na rtech drží 8 hodin. Barvy nevytváří otisky ani se nesmažou, třpytky vaše rty nepoškrábou, ani se nemusíte se bát, když při aplikaci nějaké omylem slíznete. Angel lips jsou neslíbatelné a voděodolné.

www.diangelocosmetics.com/angel-lips
www.instagram.com/di.angelo.cosmetics

Nu pretty by misha

Patentované zařízení Lumispa vám nabízí nejmodernější systém denní péče o pleť, kdy za pouhé 2 minuty z pleti dokonale odstraníte make up a veškeré nečistoty a současně podpoříte tvorbu kolagenu, pleť vyhladíte, zmenšíte póry a dodáte pleti jemnost, hebkost, rozzářenost a zdravý vzhled. Součástí sady je čistící gel AgeLOc s klinicky prověřenými antiagingovými složkami podle typu pleti pro normální, suchou, mastnou, aknózní a citlivou pleť. Lumispa bylo časopisem Vogue vyhlášené jako Beauty STAR 2018.

www.instagram.com/nu_pretty_by_misha
www.facebook.com/nu.pretty.by.misha


Ivana Rosová

Módní návrhářka
Praha

www.ivanarosova.com
www.facebook.com/ivanarosovafashiongroup
www.instagram.com/ivanarosova_official


Femma s.r.o.

Hana Říčková
Akreditované mamografické pracoviště
Brno

www.femma.cz

Bliss – Hrajeme si s jógou

Desková hra, jóga, a k tomu chytrý průvodce jménem Bliss – to je návod, jak se při cvičení jógy bavit s celou rodinou. Bliss je zábava, naučíte vás lépe pochopit jógové cviky, objevíte různé způsoby dýchání i meditování, a zjistíte, jak jste na tom s rovnováhou. Bliss jde na to všechno s důvtipem a hravě, aby si zacvičili malé děti, jejich starší sourozenci i dědeček s babičkou. S Blissem se trochu protáhnete, trochu si zasoutěžíte a rozhodně se všichni zasmějete.

www.lamusa.cz/blissova-joga
www.jiskracz.cz/hry/bliss-hrajeme-si-s-jogou/
www.instagram.com/blissova_joga/

TalenTest

Poznej sílu svých talentů díky aplikaci TalenTest. Je první svého druhu a vychází z teorie mnohočetných inteligencí Howarda Gardnera a dotazníku PhDr. Antonína Mezery Intel8. Test je určený žákům a studentům základních a středních škol od 13 do 18 let, aby mohli lépe zjistit, jak silné jsou jejich konkrétní talenty a jaký studijní obor či profesi by si měli zvolit, aby své nadání mohli beze zbytku rozvinout, využít a uplatnit.

www.talentest.cz


Candy Cotton Factory

Cukrovou vatu nebo popcorn si vysoutěží během vybraných regionálních a mistrovských kol hned několik skupin.


Cross Cafe Havířov

Cross Cafe je česká síť kaváren s přátelskou atmosférou, nabídkou prémiové kávy, dortů vlastní výroby, polévek, sendvičů i salátů, které připravujeme přímo na kavárně.

www.crosscafe.cz


KAFEBOUDA

KAFEBOUDA je pojízdná kavárna, která s láskou objíždí akce po celé České republice a zavítá i na Czech Dance Tour. Přijďte a ochutnejte výbornou kávu. Ta prý musí být horká jako peklo, černá jako Ďábel a sladká jako láska.


Foto Tady a Teď

Česká společnost poskytující široký servis v oblasti fotografování sportovních eventů. Servis progresivní fotospolečnosti zahrnuje dále focení na objednání na svatbách, rodinné fotografování a novinku tzv. miňonkové focení. Termíny miňonkového focení nejdete na webu společnosti.

www.fototadyated.cz