Naši partneři

Děkujeme za předchozí spolupráce.


Radio Impuls

Nejposlouchanější rádio českého éteru, Rádio Impuls, se již devatenáct let své existence snaží přesvědčit posluchače, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Rádo by svým vysíláním a podporou zajímavých projektů nakazilo všechny Čechy chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimisticky. Současně svědomitě připravuje bohatý a vyvážený program, který je kombinací kvalitního zpravodajství, vysoce aktuálních dopravních informací a významné podpory české hudby.
www.impuls.cz

dm drogerie markt

Člověk a jeho jedinečnost je příběh plný inspirace a také filosofie drogerií dm, jejichž síť se v České republice rozrostla již na 231 prodejen. Najdete v nich kompletní sortiment drogistického zboží včetně vlastních kosmetických značek a také příležitost, jak objevit a vyjádřit svoji individualitu. dm drogerie markt je jedničkou na českém drogistickém trhu, spotřebiteli je oceňována za důvěryhodnost, věrností program active beauty i ekologické aktivity. Rozsáhlý sortiment nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup a snadná dosažitelnost dokazují, že se dm svým mottem skutečně řídí. I proto si řada z vás právě pomyslela: zde jsem člověkem, zde nakupuji.
www.dm.cz
www.facebook.com/dm.cesko
www.instagram.com/dm_cesko
www.facebook.com/183daysbytrenditup
www.instagram.com/183_days

Kellogg´s

Cereálie Kellogg´s jsou oblíbenou značkou nejen v USA, ale po celém světě. Do Česka dorazily díky společnosti Orbico s.r.o. a dětského spotřebitele si získaly nejen díky báječné chuti, křupání a nezaměnitelnému balení s postavičkami z filmů produkovaných The Walt Disney Studios (Star Wars, Frozen, Cars, …). Američan W. K. Kellogg změnil před více než sto lety způsob snídání, když při opékání kukuřičných zrn objevil, že se z nich staly křupavé lupínky.
www.kelloggs.com
www.facebook.com/kelloggs.cz

Pringles

Křupavé slané snacky, které zaujmou nejen svou chutí ale i originálním balením, díky kterému se k vám dostávají lupínky neporušené, jeden jako druhý, vždy máte záruku perfektního tvaru. Každý rok přináší společnost Orbico s.r.o. do Čech a na Slovensko spoustu nových příchutí. V nabídce naleznete kolem 20 různých druhů.
www.pringles.com
www.facebook.com/Pringles-CZ-199084113438691

Nu pretty by misha

Patentované zařízení Lumispa vám nabízí nejmodernější systém denní péče o pleť, kdy za pouhé 2 minuty z pleti dokonale odstraníte make up a veškeré nečistoty a současně podpoříte tvorbu kolagenu, pleť vyhladíte, zmenšíte póry a dodáte pleti jemnost, hebkost, rozzářenost a zdravý vzhled. Součástí sady je čistící gel AgeLOc s klinicky prověřenými antiagingovými složkami podle typu pleti pro normální, suchou, mastnou, aknózní a citlivou pleť. Lumispa bylo časopisem Vogue vyhlášené jako Beauty STAR 2018.
www.instagram.com/nu_pretty_by_misha
www.facebook.com/nu.pretty.by.misha