CDT | DJ ROXTAR představuje DJ REMIX DANCE speciální disciplínu a cenu TV ÓČKO

DJ ROXTAR patří mezi nejlepší české DJe současnosti. Je stálým hostem kapely Pražský výběr a kromě djingu se také věnuje hudební produkci a mixování soutěžních tanečních mixů všech žánrů. Vystupuje po celé ČR a je pravidelný interpret na všech velkých festivalech v Česku a na Slovensku. V roce 2017 vyhrál titul nejprestižnější DJské soutěže Redbull 3style National Champion.
Pro CZECH DANCE TOUR připravil track do disciplíny DJ REMIX DANCE.

5 věcí, které je fajn vědět o novince na Czech Dance Tour, ať jste trenér, tanečník, nebo divák

 

1. 10 Roxtarových “Kshitů” bude pro finalisty Czech Dance Tour

Limitovaná edice kšiltovek Kshit z dílny DJ Roxtara vznikne výhradně pro choreografy nové taneční disciplíny Czech Dance Tour s názvem DJ Remix Dance. Taneční skupiny, které v disciplíně DJ Remix Dance uspějí, čekají nejen tituly mistrů České republiky – každému finálovému choreografovi/choreografce na Mistrovství ČR se rozroste šatník doplňků o originální kšiltovky značky Kshit. Roxtar je vyrobí v barvách Czech Dance Tour jako limitovanou edici deseti kousků. Chcete ji i s autorovým podpisem? Stačí být na finále Czech Dance Tour a říct si přímo jemu.

2. Originální hudební remix

Roxtarův hudební mix vznikl především pro tanečníky Czech Dance Tour. Tanečníci a choreografové si mix stahují na webu Czech DanceTour a mají zhruba tři měsíce si na něj sestavit autorskou choreografii a vypilovat ji. Do svého mixu Roxtar vybral klubovou klasiku, funky a další kousky ze současného hip hopu. Odkaz na stažení hudebního remixu je v soutěžním řádu nebo klikněte zde.

3. ÓČKO fandí DJ Remix Dance

Disciplína DJ Remix Dance je zároveň speciální cenou televize ÓČKO a její vítězové se předvedou v živém vysílání hudební televize. Televize ÓČKO je také mediálním partnerem Czech Dance Tour 2020, a právě tipujeme, který z jejich redaktorů a redaktorek přijde na finále natáčet reportáž.

4. DJ showcase – life přímo na finále

Spolupráce s Roxtarem je širší, než se může zdát. Proč nemít skvělou showcase přímo v hale na finále?
Finále Czech Dance Tour, konkrétně DJ Remix Dance v Praze v hale Slávia, zaštítí Roxtar osobně a “svoji” disciplínu bude provázet naživo, což je pro velké taneční postupové soutěže našeho střihu jedinečné. Chcete i další kšiltovku Kshit? Pak je tohle “good news”, protože si ji budete moci koupit přímo v hale. Nechte si ji podepsat, protože Roxtar je skutečně DJská hvězda.

5. Roxtar ambasadorem Czech Dance Tour

Dominik Turza (DJ Roxtar) také přijal ambasadorství pro kvalitu hudby, kterou si taneční skupiny připravují pro jiné disciplíny. Zhodnotí jejich úroveň a taneční skupiny podpoří radami, jak hudební mixy připravovat originálněji. Rady dostanou lídři skupin emailem po závěru soutěže.

CZECH DANCE TOUR


youtube-logo
facebook-logo
instagram-logo


DJ ROXTAR


facebook-logo
instagram-logo

Translate »