Jejich revírem jsou prkna, co znamenají svět, jejich tempo je herecké a showbizz se začíná o jejich tváře zajímat ;o). Fantastickou čtyřku moderátorů Czech Dance Tour jsme vybrali na konkurzu mezi studenty Vyšší odborné školy herecké. Každý z nich má výjimečné schopnosti, dohromady jsou tým. V konkurzu uspěli pro vlastní originalitu a schopnost vystupovat decentně i výstředně.

ADÉLA RAUSOVÁ


22letá blondýnka pochází z jižní Moravy z krásného města Ivančice. V Czech Dance Tour o ní víme, že je všestranný talent – má skvělý hlas, taneční nadání (viděli jsme na videu několik jejích tanečních vystoupení), je citlivá herečka, co umí udeřit nečekanou fackou (na jevišti). V Ivančicích vystudovala osmileté gymnázium. Od malička zpívá, tančí, různě vystupuje. Divadlo jí bylo vždy velmi blízké, proto se rozhodla jít do Prahy na Vyšší odbornou školu hereckou. Momentálně studuje její 2. ročník a se spolužáky se připravuje na jejich první absolventskou inscenaci. U umění chce zůstat, hrát, zpívat, tancovat, moderovat – jak to jen půjde.

 • VÝJIMEČNÁ SCHOPNOST: nadlidská empatie

  EVA SÝKOROVÁ


  20letá kráska pochází z Letohradu, kde vystudovala osmileté soukromé gymnázium. V současné době studuje prvním rokem na Vyšší odborné škole herecké obor Herectví a moderování. Na Czech Dance Tour nás přesvědčila, že ani jedna z věcí ji nedělá problém a odmoderuje i zahraje skvěle každou situaci. V minulosti hostovala například v Moravském divadle (inscenace Bouře) a Východočeském divadle (inscenace Hej, mistře!). Tanec je nedílnou součástí jejího života, při moderování jí slova i kroky sedí krásně do rytmu. Od svých šesti let je členkou Skautu – největšího světového hnutí a největší volnočasové organizace v České republice.

 • VÝJIMEČNÁ SCHOPNOST: nakažlivý smích

  ALEŠ FIDLER


  23letý Aleš “AlekYn” Fidler pochází z Aše. AAA – to na Aleše sedí :o) – zpěv, moderování, tanec zvládá za 1. Vystudoval Střední průmyslovou školu v Lokti, obor Informační technologie a nyní studuje na Vyšší odborné škole herecké v Praze obor Herectví a moderování. Momentálně se soustředí na derniéry studentských inscenací a na blížící se absolutorium. Mimo toho pracuje na svojí hudební desce. Ze všeho nejvíc ho naplňuje hudba (hlavně RnB, Pop, Hip-Hop a Rap). Tanci fandí už od té doby, co mu táta pustil první video Michaela Jacksona, a on se díky tutoriálům z internetu naučil moonwalk a shufflin’, ale i některé celé taneční sestavy z klipů.

 • VÝJIMEČNÁ SCHOPNOST: dokonalý design

  SOŇA KŘEPELOVÁ


  Ultrasympaťačka Soňa se narodila v Litoměřicích. Před pár lety vystudovala VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod, ale pak konečně poslechla svoje srdce a přihlásila se na Vyšší odbornou školu hereckou. Nyní je v 1. ročníku. Veškerý svůj čas tráví vším, co ji dělá šťastnou. Vedle moderování Czech Dance Tour aktivně zkouší autorskou hru Lenky Svobodové Interview o půl třetí, která má premiéru na konci května. Do toho ji čeká příprava na klauzury a zkouškové období, několik natáčení a spolupráce se soutěží Tvář Scarlett, v níž letos získala titul Scarlett publikum. Tanec je vedle herectví její další vášeň, užívá si hlavně salsu a street dance.

 • VÝJIMEČNÁ SCHOPNOST: vysílá na vlnách štěstí a omotá si vás copem


 • Translate »