Promoplachta czech dance tour patří tanečníkům

SOUTĚŽ O TVÁŘ CZECH DANCE TOUR 2019


Tančili jste na Czech Dance Tour a postoupili do finále? Přidejte se už teď k dalšímu ročníku túry. “Zaručíme”, že s námi pak projedete všechny soutěže, a to jako TVÁŘE CZECH DANCE TOUR 2019. Pětici výherců foto soutěže pozveme na focení hlavní PROMOPLACHY, která doprovází taneční túru od první soutěže po poslední minuty finále.

Podle nás je promoplachta něco jako vlajka.
Svým způsobem patří všem – vítězům, tanečníkům, choreografům, pořadatelskému týmu. Jenže, všechny vás na 27 metrů čtverečních prostě nedostaneme. Můžeme vybrat z fotobanky, anebo společně můžeme vybrat mezi sebou. Tak tedy?
Kdo jdete do toho, tady je stručný návod:

 • VYFOŤTE sebe nebo kamaráda z taneční skupiny, který bude tančit na finále Czech Dance Tour 2018 v Praze 26. nebo 27. května. Vybrat můžete i fotografii, kterou najdete ve fotoalbech na Facebooku Czech Dance Tour.

 • SDÍLEJTE fotku na facebookovém/instagramovém profilu taneční školy nebo skupiny nebo na svém vlastním Facebooku/Instagramu jako veřejný příspěvek (pozor, aby byl příspěvek veřejný, jinak nominaci nenajdeme)

 • OZNAČTE příspěvek takto:

  @czechdancetour; #czechdancetour; #tvarczechdancetour2019

  @facebookové uživatelské jméno taneční skupiny nebo školy, se kterou ve finále nominovaný vystupuje, pokud Facebook využívá NEBO #instagramové uživatelské jméno taneční skupiny nebo školy, se kterou ve finále nominovaný vystupuje, pokud Instagram využívá
 • Co se bude dít dál?

  Z fotografií náš tým včetně porotců vybere nejzajímavější tváře tanečníků rovnou nebo proběhne další veřejné hlasování na Facebooku Czech Dance Tour o TVÁŘE Czech Dance Tour 2019.

  Vybranou finálovou pětici pozveme na focení PROMOPLACHTY CZECH DACNE TOUR 2019. Focení bude v ateliéru, s profesionálním fotografem, který fotí do různých magazínů k redakčním článkům i do reklam. Celý den focení si náležitě užijete a s vámi i váš doprovod.