SOUTĚŽ O TVÁŘ CZECH DANCE TOUR 2020

Tančili jste na Czech Dance Tour a postoupili do finále? Přidejte se už teď k dalšímu ročníku túry. “Zaručíme”, že s námi pak projedete všechny soutěže, a to jako TVÁŘE CZECH DANCE TOUR 2020. Pětici výherců foto soutěže pozveme na focení hlavní PROMOPLACHTY, která doprovází taneční túru od první soutěže po poslední minuty finále.

Podle nás je promoplachta něco jako vlajka.
Svým způsobem patří všem – vítězům, tanečníkům, choreografům, pořadatelskému týmu. Jenže, všechny vás na 27 metrů čtverečních prostě nedostaneme. Můžeme vybrat z fotobanky, anebo společně můžeme vybrat mezi sebou. Tak tedy?
Kdo jdete do toho, tady je stručný návod:

  • VYFOŤTE sebe nebo kamaráda z taneční skupiny, který bude tančit na finále Czech Dance Tour 2019 v Praze 25. nebo 26. května. Vybrat můžete i fotografii, kterou najdete ve fotoalbech na Facebooku nebo Instagramu Czech Dance Tour.
  • SDÍLEJTE fotku na instagramovém profilu taneční školy nebo skupiny nebo na svém vlastním jako veřejný příspěvek (pozor, aby byl příspěvek veřejný, jinak nominaci nenajdeme)
  • OZNAČTE příspěvek takto: #czechdancetourtvar2020

Co se bude dít dál?

Z fotografií tým POROTCŮ (TVÁŘÍ z letošní promoplachty 2019) vybere nejzajímavější tváře nových tanečníků. Vybranou finálovou pětici pozveme na focení PROMOPLACHTY CZECH DACNE TOUR 2020. Focení bude s profesionálním fotografem, který fotí do různých magazínů k redakčním článkům i do reklam. Líčit se bude kosmetikou z dm drogerie 183 DAYS by trend IT UP.
Celý den focení si náležitě užijete a s vámi i váš doprovod.

Translate »