Jaký byl CZECH DANCE WEEKEND 2019

Czech Dance Weekend – podzimní školení pro tanečnice a tanečníky, choreografky a choreografy, trenérky i trenéry je za námi. Jaké ve zkratce bylo?

skoleni
RS Eden

Všechny cesty vedou do EDENU, dalo by se říci. Do horského hotelu tohoto jména se totiž o víkendu 1. – 3. listopadu sjeli fanoušci tance z Havířova, Břeclavi, Plzně, Aše a dalších měst. 80 zájemců o odborné školení potvrdilo, že EDEN má dobrou kapacitu, a kromě prostorné jídelny, dostatečné ubytovací kapacity, šikovného kuchaře i funkční taneční/školící sál.

Perný víkend se naplno rozjel se sobotním ránem, o jehož odbornou část se postarala Jana Hanychová, profesionálka v oblasti tzv. Co-aktivního coachingu. Jana je certifikovaný coach s mezinárodní působností a svému publiku představila, jaké cesty vedou k dobrému leadershipu, jak motivovat a jak komunikovat.

Odpolední část pokračovala pod taktovkou pana doktora Jiřího Čumpelíka. Díky jeho letitým zkušenostem víme, jak správně pracovat s balančním centrem, jak zdravě chodit a také, jaké jsou jednoduché, ale funkční triky pro protahování těla a jeho správné držení.

Martin Hladík, hlavní organizátor celého weekendu a také národní Czech Dance Tour, si pro tanečníky připravil praktické ukázky hudebních střihů. Pracovalo se na reálné aparatuře, na softwaru pro DJ a kdo chtěl, mohl si “mixáž” osahat na vlastní “pěst”. Závěr soboty patřil Hance Čermákové, barvám a tomu, jakou roli hrají v našich životech a jak správně vybírat a kombinovat barvy, aby hrály v náš prospěch a ne proti nám.

Nedělní ráno zahájila Daniela Břeňová seminářem ze zdravovědy. Dana více než 15 let pracuje u Záchranné služby a věřte, pokud se Vám někdy něco stane, budete rádi, když s “houkačkou” přijede právě ona. Ale nestrašme – Dana nám ukázala, že každý z nás umí zachránit život a přidala i rady ke správné taneční výživě.

Závěr neděle patřil praktickým věcem o porotování národní taneční túry Czech Dance Tour a novinkám pro rok 2020.

Instastories
instagram-logo

1️⃣2️⃣1️⃣ fotografií z #czechdancetour pro jižní Čechy a Vysočinu v @jindrichuv_hradec_oficialni můžete vidět na webech několika jihočeských deníků @denik.cz .

V tištěních @denik.cz ze dne 19.4. z jižních Čech (z Jindřichohradecka, Českokrumlovska, Táborska, Strakonicka, Prachaticka, Písecka a Českobudějovicka) najdete také reportáž, jak jste roztančili Česko. Na jihu Čech se tanci fandí na všech stranách. A to je nejvíc 🤩💙
...

116 0

Zlaté medaile #czechdancetour 🥇
Už jste o ně zabojovali v několika regionálních kolech.
👍
A jedeme dál. Dnes společně roztančíme Jindřichův Hradec.
🥳
Foto i videa z JH najdete brzy na našich sítích.
🕸️
#dekujeme
...

467 2

Po soutěžním víkendu chystáme další dva pořady a zpravodajství z Czech Dance Tour. Tentokrát na SPORT 5 zatančí skupiny z regionálního kola v Brně a v Jindřichově Hradci.

Premiéry pořadů spouštíme také na našem YouTube kanále.

https://sport5.cz/tv-program/
...

208 4

Na #czechdancetour soutěží i diváci. V Praze se mohou těšit na 2x2 vstupenky na @bezvafest , skvělý fesťák, který také pořádají tanečníci #dancefamily❤️

Praha má i regionálního partnera, kosmetický salon FEDORAKA. Koukněte sem @studiokrasy_fedorka na nabídku 💄💋. O pět voucherů v hodnotě 5x 1000,- Kč budou soutěžit diváci i tanečníci.

Vidíme se brzo na #tanecnisoutez #czechdancetour
...

74 0


Na viděnou brzy! Termíny soutěží 2020